ugurmakina1 bŞirketimiz:
İlk olarak Uğur Ticaret adıyla 1969 yılında Yeşildirek Gürün Han`da faaliyete başlamış olan şirketimiz, o dönemde her marka ve model dikiş makinasını ticareti yapmış, 1975 yılından itibaren sanayi dikiş makinaları ile makina parça ve aksesuarları ithalatına başlamıştır. Uğur Ticaret 1995 yılında anonim şirket olarak Uğur Tekstil Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanını almıştır.Takip eden yıllarda Adana, Bursa, Denizli, İzmir, Unkapanı, Ümraniye Şubeleri ile dağıtım ve servis ağını sektör ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye geneline dağıtmıştır.

1970`li yılların ortalarından beri konfeksiyon üretim sektörüne Brother dikiş makinaları sağlayan şirketimiz, 1 Ocak 1997 tarihinden itibaren Brother Sanayi Dikiş Makinalarının Türkiye genel mümessili olmuştur. İlerleyen yıllarda ürün yelpazesine hepsi kendi alanlarında lider konumda bulunan Yamato, Eastman, Schmetz ve Merrow markalarını katmı

Profilimiz:
İstanbul İkitelli Basın Ekspres Yolu üzerindeki merkez binası Uğur Plaza`da faaliyette bulunan şirketimiz, en son teknoloji ile üretilmiş makinaların sergilendiği 1250 metrekareyi aşan showroomu, kalifiye 50 teknisyenden oluşan Teknik Servis Merkezi, şehir dışından gelecek teknisyenlere yatılı kalma hizmeti de sağlayacak olan Eğitim Merkezi ve satılan tüm ürünlere ait geniş yedek parça stoğuna sahip Yedek Parça Departmanı ile hizmetlerini müşterilerine daha da etkili bir biçimde ulaştırmayı hedeflemektedir.

İstanbul İkitelli Basın Ekspres Yolu üzerindeki merkezin yanısıra, Unkapanı-İstanbul, Ümraniye-İstanbul, İzmir, Bursa, Denizli, Adana, 60 araçlık filosu ve 150 kişiyi aşan profesyonel kadrosu ile şirketimiz müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şirketimizin en önemli ilkeleri, dürüstlük ve müşteri memnuniyetidir. Şirket olarak, en iyi reklamın verilen yüksek kalitede hizmet olduğuna inanmaktayız. Böyle bir anlayışın kaçınılmaz sonucu olarak şirketimiz, dikiş makinası sektöründe yıllar boyunca lider konumunu sürdürmektedir.


Vizyonumuz:
Dünyanın seçkin marka ve firmaları ile işbirliği içerisinde en son teknoloji yüksek kaliteli ürünler en iyi fiyat ve ödeme koşulları ile müşterilerimize sunabilmek ve müşterilerimizin üretim verimliliğini arttırabilmek için onlara uluslararası standartlar da satış ve satış sonrası hizmetler vermeye devam etmekte ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli arttırabilmek için çalışmaktayız.

Hazır giyim üretimindeki gelişmeleri çok yakın takip eden aktif ve dinamik orgazisyanumuz, müşterilerimizden gelen her türlü talebe en iyi şekilde cevap verebilmek için şimdi olduğu gibi gelecekte de sürekli bir çaba içinde olacaktır.

Facebook Like Button

marka butonlar

brother btn yamato btn   merrow btn luck btn mitsubishi btn eastman btn schmetz btn

telefon

Contact  0212 495 00 00

mail  uguras@brothertr.com

facebook dark twitter dark youtube dark rss dark